Moumita a Lee

reference kooridnace svatby praha akash henal

"Pokud chcete být během svého svatebního dne bez stresu a opravdu si ho užít se svojí rodinou a nejbližšími přáteli, Eva je tou NEJLEPŠÍ osobou, která vám to pomůže splnit.!

Představte si plánovat multikulturní svatbu, která se skládá ze tří akcí na třech různých místech.. Přidejte komplikace spojené s Covidem a cestováním, které vedly ke dvou letému odkládání svatby.. a k tomu všemu přidejte situaci, kdy ženichovi nedorazí kufry s jeho VEŠKERÝM oblečením na svatbu a mými svatebními šaty.. a přesto všechno jsme měli díky Evě tu nejkrásnější svatbu :-)). Jsme tak vděční za to, že jsme ji našli.

Pocházíme z USA a chtěli jsme někoho věrohodného, kdo by nám s naší svatbou v Praze pomohl. Eva byla tou osobou :-). Zkontaktovali jsme ji v červenci 2019 a naší svatbu jsme měli konečně v červnu 2022. A během všech těch let plánování a odkládání naší svatby, byla skvělá. Od samého začátku byla velmi pečlivá a transparentní ohledně výběru dodavatelů a jejich cen. Nikdy jsme se necítili, že by na nás jakkoliv tlačila při výběru jednoho či druhého místa či dodavatele. Vyslechla si naší vizi a podle toho nám doporučila dodavatele, ze kterých jsme si vybrali a zároveň vždy zmínila plusy a mínusy každé z variant. Na naší svatbě jsme měli okolo 25 různých dodavatelů a Eva zvládla koordinaci a veškerou komunikaci s nimi všemi naprosto skvěle. Kvůli covidu jsme museli naší svatbu přesunout nejprve z 2020 na 2021 a následně bohužel i z 2021 na 2022 – Eva vše opět trpělivě zařídila a přesunula bez jakéhokoliv problému. Navíc k tomu všemu, jak se blížil datum naším svatby, nám doporučila spoustu malých detailů, které naší svatbu udělaly ještě lepší – například nám doporučila zapůjčení deštníků pro hosty na obřad v případě deště, pořízení krásných krabiček na dort či sladké, které by zbylo, fotobox a k němu knihu hostů, kam nám hosté mohli nalepit fotku a připsat nám k tomu přání... Všechny tyto malé detaily nám navrhla ona a my jsme z nich byli nadšení. Naše hosty zase nadchlo, jak se všechny tři akce naší svatby vydařily a jak moc byla během nich k dispozici. Mnoho z nich nám následně říkalo, jak byla vždy po ruce pro případ, že by bylo cokoliv potřeba.

Zatímco jsme s Evou plánovaly naší svatbu (přes více než dva roky!).. objevilo se mnoho komplikací, kterým jsme museli čelit.. a Eva byla prostě úžasná! Museli jsme přeplánovat naše předsvatební focení kvůli zpožděným zavazadlům s našimi svatebními šaty – Eva rychle zkontaktovala všechny dodavatele, kterých se to týkalo a vše přeplánovala. Museli jsme vymyslet plán b) pro naše svatební oblečení pro případ, že by kufry vůbec nedorazily – Eva nám zařídila urgentní schůzku v místním svatebním salonu, kde bychom si svatební šaty mohli půjčit či koupit. Na poslední chvíli jsme si přáli přidat více jídla – Eva vše domluvila s manažerkou restaurace a zařídila přidání jídla na poslední chvíli. Naše mezinárodní platební brána odmítla naše kreditní karty, takže naše platby nemohly být realizovány.. Eva nám pomohla zachránit situaci a s dodavateli domluvila náhradní řešení. Vždy vše zvládla elegantně a s trpělivostí, čemuž určitě pomohly i její dobré vztahy se všemi našimi dodavateli.

Na konci naší svatby jsme byli smutní, že už jí nebudeme moci psát a posílat emaily sem a tam jako dosud :-). Ona byla tou osobou, která nám během tohoto dlouhého plánování naší svatby vždy kryla záda a my bychom rádi celým svým srdcem doporučili její služby každému, kdo o svatbě v Praze přemýšlí. Od její rychlé odpovědi na můj první email přes každou malou další zprávu či email, byla prostě úžasná. Jsme rádi, že jsme narazili právě na ní. V okamžiku, kdy naše svatba skončila už jsme přemýšleli, že uděláme 10-ti letou oslavu výročí naší svatby opět v Praze a že ji opět musíme oslovit :-)."

Moumita a Lee

Paty a Radim

reference svatebni koordinator toko chris

"Při rozhodování, zda na organizaci svatby oslovit na pomoc svatební agenturu či ne, byla moje volba pro oslovení tím nejlepším rozhodnutím. Z počátku si člověk maluje vše trochu růžově, jak to půjde všechno hladce, ale postupem času jsem pochopila, že to sama nezvládnu.
Začala jsem proto hledat na internetu agenturu, která by mi padla do noty a nebála se jí svěřit náš jedinečný den do své péče. Na internetu toho můžeme najít hodně, ale kdo mi dá záruku kvality a spokojenosti?
Na agenturu Butterfly Weddings jsem narazila tak trochu náhodou, když nám náš kamarád ukazoval fotky ze svatby svého syna, který jí měl shodou náhod na stejném místě, kde jsme ji měli mít i my. Dostala jsem tak tip, kdo jim to celé zorganizoval a není lepší recenze než od někoho, koho dobře znáte. Rozhodla jsem se proto Butterfly Weddings oslovit.
Od první chvíle, od prvního emailu a následné další komunikace mi bylo jasné, že to bude dobře fungovat. Evička a Kristýnka jsou holky, které svou práci dělají na správném místě. Číší z nich pohoda, klid, pozitivní energie a na druhou stranu zápal do práce, profesionalita a absolutní loajalita.
Výsledek naší spolupráce byl nad mé očekávání. Nebyla jsem nadšená jen já, ale i můj manžel a všichni naši hosté. Díky za tuto zkušenost, dělejte dál to, co Vás baví a co děláte ve svém oboru jako absolutní špičky!“
S láskou, Patricia & Radim

Emmeline a Filip

reference kooridnace svatby praha akash henal

"Pokud hledáte perfektní svatební koordinátorku, Vaše hledání je u konce, protože jste ji našli! Od prvního hovoru, který jsme s Evou měli, byla tou nejlaskavější, nejpozornější a pečlivě organizovanou osobou - bez ohledu na to, jak moc jste nadšení a organizovaní, vždy bude několik kroků před Vámi! Nemohli jsme si přát, aby naši svatbu naplánoval někdo lepší. Evy přístup k plánování nás zbavil spousty stresu - doporučila nám skvělé dodavatele v rámci našeho rozpočtu, ze kterých jsme si vybrali a pak s nimi vedla veškerou komunikaci. Bála jsem se, že zapomenu na něco odpovědět nebo někomu zaplatit, ale nemusela jsem se obávat, protože Eva mi vždy stála za zády - vždy trpělivá a profesionální a když bylo potřeba, poslala mi jemnou připomínku. Většina naší komunikace probíhala prostřednictvím e-mailu nebo Whatsappu a neuvěřitelně rychle reagovala. Také jsme se na místě svatby dvakrát sešli, abychom se ujistili, že máme pro náš velký den stejnou vizi a probrali jsme všechny otevřené nebo chybějící body. Eva dělala vše, co mohla, aby naše sny a představy proměnila ve skutečnost a zároveň nám dala skvělé rady (organizovali jsme tříjazyčnou svatbu během pandemie, takže to byla výzva!). Od nejmenších dekorací až po pečlivé plánování svatebního dne, včetně toho, že každý věděl, kdy a kde má stát a mluvit. Její pozornost k detailu a schopnost zajistit, aby vše šlo hladce, byly pozoruhodné. V samotný den koordinovaly Eva a její milá kolegyně Kristýna dodavatele i hosty a vše zařídily naprosto skvěle, nemuseli jsme se starat o jedinou věc. Byly tak diskrétní, ale zároveň vždy dávaly pozor a měly oči na štopkách. Kromě toho byly neuvěřitelně laskavé v péči o naše hosty (moje mamka mi to později řekla!) a dokonce s mojí tchýní zorganizovaly speciální ohňostroj jako překvapení. Manažer našeho svatebního místa si spolupráci s nimi také moc pochvaloval a brzy doporučil Butterfly Weddings dalšímu páru! Mnoho našich přátel a rodiny nám řeklo, že to byla ta nejlepší svatba, na které kdy byli, všechno bylo perfektní a vždy bylo co dělat, a to díky Evě. Evo, nemůžeme ti dostatečně poděkovat, že jsi nám dala ten nejúžasnější den našeho života!"

Emmeline a Filip

Emma a Rob

reference svatebni koordinator toko chris

"Evu strašně moc doporučujeme! Začali jsme spolu spolupracovat na podzim 2020, aby nám pomohla naplánovat naši svatbu v roce 2021 v Praze.

Poskytla nám úžasný servis, vždycky komunikovala rychle a skutečně předčila naše očekávání v tom. Dělala vše pro to, abychom se cítili spokojení. Postarala se o každý detail, od výběru, plánování a schůzek s dodavateli, dokonce nám pomohla zorganizovat schůzku s knězem navzdory jeho hodně vytíženému kalendáři.

Eva nám doporučila spoustu skvělých dodavatelů v rámci našeho budgetu, každou těžkou volbu udělala lehčí tím, že jsme věděli, že jakkoliv se rozhodneme, výsledek bude super. Dodavatelé, které jsme si vybrali, byli profesionálové, šikovní a odvedli skvělou práci. Koordinace našeho svatebního dne byla perfektní.

Eva se postarala o vše potřebné, díky ní jsme se necítili nejistí a mohli jsme se naplno věnovat našim hostům. Nikdy jsme necítili žádný nátlak, vždy brala v potaz náš budget a vize našeho svatebního dne pro ni byla velmi důležitou. Když jsme měli nějaký problém nebo zpoždění s dokumenty na matriku, Eva věnovala svůj extra čas i energii, aby si byla jistá, že vše proběhne v pořádku - například s námi několikrát byla na matrice a Cizinecké policii. Neumíme jí dostatečně poděkovat a jsme nadšení z toho, jak celý proces šel od začátku až do konce!."

Emma a Rob

Tiffany a Anatolii

reference kooridnace svatby praha akash henal

"Můj manžel a já jsme se rozhodli spolupracovat s Evou z Butterfly Weddings, aby nám pomohla naplánovat naši svatbu v Praze a můžeme říci, že to bylo jedno z našich nejlepších rozhodnutí. Eva předčila naše očekávání všemi možnými způsoby. Ačkoliv nežijeme v České republice, naše svatba v Praze proběhla hladce, protože jsme měli tak skvělou koordinátorku. Kromě smyslu pro styl a skvělých organizačních schopností je Eva optimistická, milá, laskavá a pozorná. Než nám představila vhodné možnosti a zajímavé alternativy, tak si vždy nejdříve pečlivě vyslechla naše představy a požadavky. Když se mi stala nehoda se svatebním závojem, Eva mi nabídla, že mi půjčí svůj vlastní svatební závoj. Tolik promyšlených maličkostí, které ukázaly její odhodlání, aby náš svatební den byl jak skvělý, tak speciální. Během svatebního dne se Eva postarala o každý detail na seznamu. Na závěr, když nám naši hosté gratulovali, většina z nich zmínila, že jsme měli fantastickou koordinátorku. Jsme Evě velmi vděční a zároveň jsme nesmírně šťastní, že souhlasila s plánováním našeho speciálního dne. Přejeme jí všechno nejlepší a spoustu dalších krásných svateb."

Tiffany a Anatolii

Kristýna a Andreas

reference svatebni koordinator toko chris

Ještě jednou ti chci strašně za všechno poděkovat. Odvedla jsi neskutečnou práci a bez tebe by to zdaleka nemohla být takto kouzelná, pohádková svatba. Opravdu jsem si nemohla vybrat lépe. Seš opravdový profík, pracovitá, zodpovědná, smysl pro detail, nápaditá a ještě k tomu úžasný člověk. Byla radost s tebou spolupracovat a upřímně mi to bude chybět. Přesto, že jsem si oddechla, že jsme to vše zvládli a vše se povedlo..

Byla to nádherná svatba, pořád o tom mluvíme a říkáme si, že nic jsme nemohli udělat lépe. Strašně moc ti děkujeme a doufám, že se ještě někdy uvidíme."

Kristýna a Andreas

Henal and Akash

reference kooridnace svatby praha akash henal

"Eva a Butterfly Weddings nám naplánovaly tu nejkrásnější svatbu jakou jsme si kdy vůbec dokázali představit. Dělat 3-denní indickou svatbu pro 180 lidí vyžaduje obrovské úsilí a když jsme poprvé potkali s Evou, těšila se na tuto výzvu. Vybrali jsme si Butterfly Weddings pro jejich transparentní filozofii - pro každou část naší svatby jsme dostali doporučení se všemi informacemi, dodavateli, možnostmi a alternativami. Bylo jen na nás, jak se rozhodneme a to se nám moc líbilo. Ačkoliv jsme byli hodně zaneprázdnění a zároveň nás dělil 6-ti hodinový časový posun, který vše trošku komplikoval a prodlužoval, Eva s námi byla vždy trpělivá a nikdy nedala najevo, že bychom jí přidělávali práci navíc. Byla pro nás TAK k dispozici - pro všechny názory, emaily, telefony, zprávy, odpovídala neuvěřitelně rychle a vše měla zorganizované. Musela se vypořádat s TOLIKA měnícími se věcmi a scénáři najednou – jednat s námi dvěma, s našimi rodiči, s ostatními našimi hosty, kteří nám pomáhali a vše dělala tak klidně a trpělivě. Během naší 3-denní svatby bylo vše, čeho se dotkla, dokonalé – slyšeli jsme nespočetné chvály od našich hostů ohledně výběru míst, jídla, hotelu, obřadu – prostě všeho, a to vše bylo možné jenom díky ní. I během všech tří dnů, když například hosté přicházeli pozdě a zpožďoval se tím harmonogram nebo když se vyskytl jakýkoliv problém, vše bez problémů vyřešila a postarala se o to. Upřímně jsme celé tři dny byli tak v pohodě díky tomu, že jsme v Evu a její tým měli plnou důvěru, že vše bude v pořádku a o vše postarají.

Evi, nemáme slov, jak ti za vše poděkovat. Za tvojí pozornost k detailům, všechny tvé rady a doporučení, za koordinaci všech dodavatelů (z nichž dva přiletěli ze zahraničí), tvojí dostupnost a nespočetný počet hodin práce, které jsi strávila nad naší svatbou, aby se povedla a vše fungovalo, jak má. Strávila jsem doslova celý následující den po svatbě tím, že jsem si znovu a znovu nadšeně procházela, jak absolutně perfektní naše svatba byla a naši hosté dělali to samé. Měli jsme hrozné štěstí, že jsme si pro naši svatbu vybrali tebe a Butterfly Weddings a těšíme se, až se potkáme znovu v Praze, třeba na naše výročí, ale tentokrát už jako kamarádi. Nemáme slov, jak ti dostatečně poděkovat a dostatečně tě vychválit. Ty a Praha budete mít navždy speciální místo v našich srdcích.

Kdokoliv, kdo by chtěl mít Indickou svatbu v Praze nebo jakoukoliv jinou svatbu nebo oslavu kdekoliv na světě, Eva a Butterfly Weddings mají naší plnou podporu."


Henal and Akash

Toko and Chris

reference svatebni koordinator toko chris

"Se spoluprácí s Evou a s Butterfly Weddings jsme byli více než 100% spokojeni. Eva je nejenom profesionální a praktická, ale zároveň je podporující, veselá a inspirativní a díky tomu je ideální koordinátorka pro každého.

Já i můj manžel pracujeme ve financích a žijeme v New Yorku (jsme anglicko-japonský pár). Od určitého okamžiku pro nás začalo být těžké vše zorganizovat, a to jak z časových důvodů, tak z důvodů jazykových či kulturních rozdílností. Pro naší svatbu jsme si vybrali hotel Mandarin Oriental v Praze a mysleli jsme si, že jejich svatební tým bude stačit pro naplánování naší svatby. Ale ukázalo se, že je těžké vybrat si důvěryhodné dodavatele a zároveň jsme neměli čas Prahu před naší svatbou osobně navštívit a vše zfinalizovat.

Dva měsíce před svatbou jsme si uvědomili, že potřebujeme koordinátorku. Začala jsem tedy hledat na internetu, ale v porovnání s New Yorkem tam není nastaven moc velký systém doporučení a recenzí. Kontaktovala jsem velké svatební agentury v Praze, ale jsou velmi neosobní a dvě z nich mi dokonce řekly, že by rády naplánovaly naší svatbu, ale že ve svatební den tam nebudou moci být, protože jedou na dovolenou a že by tam byla jejich asistentka. Byla jsem v šoku. Pak jsem našla Evu a Butterfly Weddings díky doporučení našeho fotografa. Eva byla úplně jiná než ostatní svatební agentury. Je nadšenější a kromě toho je pro ni její práce opravdu zavazující, mnohem více než pro ostatní koordinátory či svatební agentury v Praze, se kterými jsme se setkali, což nás přesvědčilo si ji vybrat.

Eva má mnoho kontaktů na dodavatele v různých cenových kategoriích, ale kvalita jejich práce byla u všech velmi dobrá. Moje stylistka také říkala, že je Eva opravdu skvělá koordinátorka díky jejímu time managementu a její schopnost dát vše dohromady je vynikající. Navíc se stará i o dodavatele, což jiné agentury nedělají. Naši hosté byli nadšení, jak zvládla zkoordinovat celou svatbu a ptali se nás, jak jsme ji našli. Svatební obřad jsme chtěli v zahradě, ale těsně před obřadem začalo pršet. Eva zvládla vše přeplánovat, zkoordinovat všechny dodavatele, hotelový banketní team a naše hosty a nakonec jsme díky ní obřad v zahradě přeci jen mohli mít. Kdykoliv jsme narazili na nějaké překážky, vždycky řekla: „ale my to zvládneme“.

Souhlasím s ostatními doporučeními, protože je skvělá koordinátorka a umí pracovat s lidmi z různých prostředí. Ona vaši svatbu udělá skutečností!"

Toko a Chris

Chantelle and Mike

Svatba v Praze ve Ville Richter

"Jsme opravdu šťastní, že jsme se při plánování naší svatby rozhodli spolupracovat s Evou z Butterfly Weddings, protože díky tomu se naše svatba stala opravdu pohádkovou, a to vše jen během pár měsíců. Přesto, že žijeme v Kanadě, Praha je pro nás speciální, protože jsme se zasnoubili na Karlově mostě a máme rodinu z ČR. Naše svatba byla nádherná a jedinečná v jednom z nejkrásnějších měst na světě. Díky spolupráci s Evou šlo vše hladce a to i přesto, že jsme byli celou dobu příprav na druhém konci světa v Kanadě :).

Na začátek bych ráda řekla, že Eva je extrémně profesionální, ale zároveň velmi osobní a přátelská osoba. Bylo mi potěšením psát si s ní emaily sem a tam ohledně organizace veškerých detailů, zároveň její odpovědi byly vždycky rychlé a detailní. Věděli jsme, že si ji chceme najmout už po pár prvních emailech. Ještě před tím, než jsme se vůbec stali jejími klienty, odpovídala na naše emaily vždy během pár hodin (navzdory časovému posunu) a poskytla nám spoustu informací ohledně svateb v Praze a okolí.

Během plánování naší svatby bylo vše krásně a přehledně zorganizované, jak detaily s dodavateli, tak sledování rozpočtu. Eva zároveň velmi dobře porozuměla naší představě a přáním a na základě toho nám doporučila skvělé a talentované dodavatele květin, dekorací, míst, dortu atd.

Ve svých emailech je vždycky moc příjemná a milá a je vždycky v dobré náladě :). Kdykoliv nastaly jakékoliv problémy, rychle vymyslela reálné řešení.

Strašně moc děkujeme za skvělou organizaci naší svatby!"

Chantelle & Mike

 

Marie Rose and Tony

Církevní svatba ve Ville Richter v Praze

"Řečeno nejméně možnými slovy, byla to NEJLEPŠÍ SLUŽBA na světě!

Plánovali jsme vzít se v Praze pouze pár týdnů před naším svatebním dnem a Eva vše dokázala naplánovat pouze ve 2-3 týdnech. Zkontaktovala jsem několik svatebních agentur a koordinátorů, ale ona byla první, kdo se nám ozval a ve stejném tempu jsme pokračovali i nadále. Protože jsme měli skutečně málo času, každý den mě kontaktovala s novinkami a detaily ohledně naší svatby, zařídila pro nás i všechny nejmenší přání a detaily, které jsme měli a dávala si záležet nejenom na celém procesu plánování, ale hlavně na výsledku. Její nejsilnější stránky jsou její smysl pro detail, její neomezená dostupnost, organizovanost, její upřímnost a cíl poskytnout skvělé služby.

Doporučila nám ty nejlepší dodavatele v Praze: vynikající restauraci Villa Richter a úžasného fotografa Radka Čepeláka. Dodavatele, které nám doporučila splnili nejen naše očekávání ohledně kvality služeb, ale i rozpočet. Také nám doporučila úžasného kněze pana Venturu, který je nejvíce věřící, upřímný, pokorný a trpělivý kněz, kterého jsme kdy poznali. Eva zkoordinovala celý náš svatební den, dávala pozor, abychom se drželi časového harmonogramu a starala se o všechny naše hosty.

Naše svatba v Praze byla neuvěřitelně nádherná a nezapomenutelná! Spolu se všemi našimi milovanými, úžasnými a podporujícími přáteli a rodinou se můj sen stal skutečností! Děkujeme!"

Mary and Tony

Ed and Katia

Letní svatba v Praze ve Vrtbovské zahradě a hotelu Augustine

"Představte si perfektní svatbu, která se stane skutečností díky Butterfly Weddings (10/10).

Celým srdcem doporučujeme Evu z Butterfly Weddings komukoliv, kdo plánuje svojí svatbu v Praze. Po našem úvodním hovoru s Evou jsme překonali svůj strach a neochotu ze spolupráce se svatební agenturou, protože jsme se báli, že ztratíme přímou kontrolu nad dodavateli, spravováním výdajů a navíc jsme měli obavy, že budeme tlačeni do extra výdajů, které bychom ani nechtěli. Eva na tyto věci sama upozornila a díky jejímu pohodovému vystupování a promyšlenému popsání celého procesu plánování svatby, jsme se cítili klidně. Obvykle se neradi vzdáváme kontroly, ale způsobem, jakým v Butterfly Weddings plánovali naší svatbu, s transparentností všech nákladů, detailními účty od všech dodavatelů a výjimečně rychlými odpověďmi přes telefon, email a zprávy, jsme se cítili dobře. Nakonec jsme měli k dispozici vše v jednom přehledném sdíleném excelu, což celý plánovací proces velmi zefektivnilo. S pomocí Evy a Butterfy Weddings jsme byli schopni uspořádat perfektní, několika denní svatbu s velkou večeří na uvítanou, krásným svatebním obřadem v zahradě, hostinu v hotelu a after party, a to vše v jedinečných místech v Praze. Není žádná šance jak bychom tohle vše zařídili bez její pomoci.

Během naší spolupráce s Evou jsme si nejdříve sami hledali dodavatele na internetu, abychom měli srovnání. Zjistili jsme ale, že její kontakty na dodavatele jsou vynikající a mnohem lepší, než jaké bychom si byli schopni zařídit sami. Neexistoval koncept upřednostňování některých dodavatelů. Seznam dodavatelů, které nám doporučila na místa na obřad, hostinu, restaurace, floristku, fotobox, auta atd. byl vybrán na míru nejen podle našich požadavků na kvalitu a rozsah služeb, ale i podle našich cenových možností. Postarala se o všechny změny na poslední chvíli, vyřídila tuny úprav smluv, odpověděla na moře otázek, ukázala nám miliony fotek členěných dle nákladů, stylů, míst a dokonce pro nás připravila stránku na Pinterestu pro nápady na květiny. Kdo to dělá!

Plánování naší svatby bylo náročné, ale s pomocí Evy se stalo zvládnutelné. Po pár týdnech, co jsme spolu začali spolupracovat, jsme si uvědomili, že pokud bychom celou svatbu plánovali sami: 1) neměli bychom ani tušení, jak si udělat férové srovnání mezi dodavateli než podle toho, co bychom našli na prvních místech ve vyhledávačích (někteří dodavatelé jsou opravdu místní), 2) zařídila nám mnohem více dodatečných služeb a závazků od dodavatelů navíc, než co bychom byli schopni zařídit si sami, 3) ušetřila nám NESPOČET hodin a zajistila, že se v plánování posouváme, 4) zajistila nám zvládnutí jazykové i časové bariéry s dodavateli, protože sami žijeme v New Yorku. Dokonce nám doporučila tipy, co v Praze dělat a kde se dobře najíst, protože naši hosté nebyli místní.

Na závěrem bych chtěl říct, že na konci naší hostiny a party, která byla do brzkých ranních hodin, jsme viděli Evu jak neúnavně dává pozor na vše až do poslední minuty našeho večera, i poté, co všichni ostatní dodavatelé byli již sbalení a pryč. Moje maminka chtěla zachránit každou jedinou květinovou vazbu a ona jí nabídla, že jí s tím pomůže. Neumíte si představit, jak jsme byli dojatí, když jsme viděli jak jí na všem záleželo. Byla s námi až do úplného konce! Jednou jsme například potřebovali do Prahy zaslat zásilku s krabičkami na svatbu a dokonce kytaru na večerní vystoupení a ona se nabídla, že to můžeme poslat k ní domů. Ráno ve svatební den jsem málem ani nevstal, protože jsem byl předchozí večer „společensky příliš zaneprázdněný“ a pařil jsem s kamarády do noci. Hádejte, kdo ráno ve svatební den klepal u mě na pokoji, jen aby se ujistil, že je vše v pořádku a věci běží jak mají? Je neskutečně nadšená pro svojí práci a láskyplně se stará o své klienty. Když jsme se rozhodli spolupracovat se svatební koordinátorkou, nechtěli jsme spolupracovat s velkou svatební agenturou, protože jsme nechtěli mít na výběr pouze předpřipravené a osekané možnosti a navíc jsme chtěli pracovat přímo s majitelem, který má reálný zájem na konečněm výsledku. Jsme strašně rádi, že jsme si vybrali Butterfly Weddings pro zkušenost, která pro nás byla úžasná, jedinečná a na míru šitá."

Katia a Ed

 

Caroline and Álisson

Podzimní svatba na Chateau Mcely

"Eva je úžasná, její styl práce je jedinečný a předčí všechna očekávání! Nejdříve jsem na internetu našla Butterfly Weddings a napsala jsem jim email a zprávu přes WhatsApp. Eva odpověděla na obojí okamžitě a napsala mi vše, co jsem potřebovala. Kdykoliv jsem potřebovala, byla k dispozici, a to i přes časový posun.

Všimla jsem si, že Eva píše na svém webu o fair play přístupu. Většina lidí to ani nezmiňuje, protože by to mělo být jasné, ale ve skutečnosti tomu častokrát není. Líbilo se mi, že o tom mluví na rovinu a díky tomu bylo vše transparentní hned od začátku. Její webové stránky byly vlastně jediné, kde jsme se o fair play příštupu během hledání svatebních dodavatelů, setkali.

Tak moc se mi líbilo, co Eva psala, co jsem se o ní a o Butterfly Weddings dočetla od předchozích nevěst a jak odpovídala na moje první zprávy, že jsem už žádným dalším svatebním agenturám ani nepsala, ačkoliv jsem přesně ten typ člověka, který si nejdříve udělá rozsáhlý průzkum trhu a až potom se rozhodne. Ale měla jsem pocit, že jsem našla tu pravou osobu hned napoprvé a ve dvou dnech jsme měli již podepsanou smlouvu.

Další věcí bylo, že jsem potřebovala najít někoho, kdo by naší svatbu naplánoval za méně než 5 měsíců, což je extrémně krátká doba, alespoň na brazilské poměry. V referencích jsem si od jedné nevěsty přečetla, že Eva naplánovala jejich svatbu za 2 nebo 3 týdny. Ale nechtěla jsem, aby naše svatba byla jen skvěle a rychle naplánována, chtěla jsem, aby byla naplánována a zorganizována tak, jak jsem si ji vysnila, se spoustou detailů a věcí, o které se bylo třeba postarat. A otázkou bylo, zda by to vše zvládla? Ano, zvládla :)

A vím, jak to udělala: vždycky byla k dispozici, někdy jsem až dokonce měla trochu obavy, protože jsem si nemyslela, že je fér, aby pracovala během víkendů nebo svátků, takže jsem se snažila psát co nejméně požadavků během těchto dnů, ale stejně mi pak sama od sebe napsala nové zprávy ohledně naší svatby v časech, kdy bych nikdy nečekala. To, co jsem na ní vždycky obdivovala a díky čemu si jí tak moc vážím je, že svoji práci skutečně miluje a že chce, aby se všechna přání jejích nevěst stala skutečností tak, jako by byly její vlastní.

Kromě toho je hrozně milá a je s ní legrace. Kdyby byla jen profesionálkou a starala se o nás tak, jak to dělala, bylo by to víc než dostačující, ale ona šla ještě dál a díky tomu je opravdu jedinečná. Protože když potřebujete být se svojí koordinátorkou svatby opravdu často v kontaktu, což většinou potřebujete, je velký rozdíl, když se pro vás komunikace s danou osobou stane opravdu potěšením, než když je to jen jedna z dalších povinností, kterou musíte kvůli své svatbě udělat.

Někteří koordinátoři mají dobrý záměr respektovat přání nevěsty, ale tím se stanou pasivními, zatímco jiní mají spoustu skvělých nápadů, ale když to vyžaduje práci a úsilí navíc, řídí se pouze přáními nevěsty a nové nápady již nenabízejí. Eva byla v tomto skvělá, protože udělala vše proto, aby zařídila všechno, co jsem si přála, ale zároveň mi dala spoustu skvělých nápadů, na které bych sama nepřišla a dala mi vždy čas na rozmyšlenou, zda o danou službu máme zájem či nikoliv. Díky ní jsem se cítila bezpečně, protože jsem věděla, že má reálný pohled na věc a vždycky mi řekne upřímný, ale milý názor. Proto jsem věděla, že kdyby něco, co jsem si vysnila, nebyl dobrý nápad, nebude se bát mi to říct, ale zároveň pokud bych to skutečně chtěla, respektovala by moje rozhodnutí.

Když jsem o své svatbě mluvila s rodinou nebo přáteli, vždycky jsem o Evě mluvila hrozně pěkně, jednoduše proto, že mi k tomu dávala důvody. Moje maminka říkávala, že jsem našla anděla mnohem dříve předtím, než ji vůbec osobně sama poznala.

Naše svatba byl snem, ale znám sama sebe moc dobře na to, abych věděla, že bych určitě byla nervozní a svatbu bych si zcela neužila, kdybych z celého srdce nevěděla, že jediné, co musím udělat, je říct ano a užít si svůj den, protože o vše ostatní se perfektně postará Eva. Je těžké slovy popsat, co vše pro nás Eva udělala během svatebního dne i celých pět měsíců před ním, proto toto berte pouze jako jakési shrnutí.

Na závěr jediné, co vám můžu navrhnout je, udělejte sobě i svojí svatbě laskavost a poproste Evu, aby ji naplánovala a zorganizovala." 

Caroline a Alisson

Kate and Barry

Letní svatba v hotelu Four Seasons v Praze

"Nemáme dostatek slov, kterými bychom vyjádřili jak moc jsme vděční Butterfly Weddings (a zejména Evě) za jejich pomoc při organizaci a plánování našeho kouzelného svatebního dne. Evi, nevím, kde začít - můj sen o překrásné svatbě by se bez tebe nikdy nestal!

Profesionální, super energická, rychle reagující, s dobrým smyslem pro humor - a to jsem vyjmenovala jenom pár Eviných silných stránek. Moc si vážím toho, že jsi měla pochopení a trpělivost s mým plně nabitým kalendářem a že jsi plánování naší svatby udělala snadným a příjemným. Svůj svatební den jsem si moc užila, protože jsem věděla, že se Eva o vše postará. Zná skvělé dodavatele, za jejichž výběr bychom nemohli být šťastnější a jsme vděční za všechny její rady a tipy, které nám poradila. Plánování svatby v zahraničí může být výzva, ale díky Eviným znalostem a zkušenostem to byl den našeho života! Butterfly Weddings a Evu stoprocentně doporučuji všem nevěstám, je úžasná a její služby jsou výjimečné. Předčila všechna naše očekávání a udělala náš svatební den přesně takový, jaký jsem vždycky chtěla. Děkujeme Evi, jsi nejlepší!"

Kate and Barry

Octavian and Jil

Svatba ve vinici Salabka v Praze

"Náš velký den organizovala Eva z Butterfly Weddings a nemohli bychom být šťastnější, že jsme si vybrali právě Butterfly Weddings. Během velmi krátkého času (asi 2 týdny), se spoustou nadšení, pozornosti k detailům a velkou sítí kontaktů na skvělé dodavatele, zvládla Eva zorganizovat vše, co bylo potřeba, podpořila všechny naše nápady a kde bylo potřeba, navrhla a doporučila vhodná řešení. Vše nám bylo jasné a zároveň vše probíhalo hladce od začátku až do konce, včetně harmonogramu samotného svatebního dne. Jsme nesmírně vděční za její vstřícnost, rychlé odpovědi, že vše bylo jednoduché, ale i zábavné a to vše v rekordně krátkém čase. Mockrát děkujeme za krásné vzpomínky, hodně štěstí v dalších svatbách a Butterfly Weddings rozhodně doporučujeme."

Octavian & Jil

 

Flore and Vít

Svatba v Paláci Žofín v Praze

"Přáli jsme si mít svatbu v Praze, ačkoliv žijeme ve Francii. Během necelých 5 měsíců Eva z Butterfly Weddings zvládla zorganizovat a zařídit vše, co bylo k naší svatbě potřeba, od jednoduchých záležitostí až po sledování plateb. Během svatebního dne koordinovala každou sekundu a vše probíhalo naprosto plynule. Je velmi profesionální a má spoustu spolehlivých kontaktů, díky čemuž se splnila i naše největší přání.

Komunikuje bez problémů anglicky a během plánování jí zajímala spousta detailů, aby co nejvíce porozuměla našim přáním a požadavkům o naší svatbě. Pozorně nám naslouchala, aby vše následně zrealizovala k naší spokojenosti. Efektivně vyřešila i ty nejmenší prosby a požadavky, které jsme měli a vždy pro nás byla k dispozici. Má skvělý smysl pro humor, je elegantní, milá a v podstatě vždycky se usmívá.

Kromě její role koordinátorky a organizátorky svatby má skvělý smysl pro detail, díky čemuž jsme se nejen cítili zvaní na naši vlastní svatbu, ale zároveň naši svatbu vytvořila opravdu nezapomenutelným dnem.
Stejně tak si ji chválili i naši hosté. Velmi doporučujeme její služby a jsme skutečně šťastni, že jsme si vybrali pro organizaci naší svatby právě ji a Butterfly Weddings. Kdybychom se brali ještě jednou, bez jakéhokoliv váhání bychom ji opět poprosili o pomoc s plánováním naší svatby. Přejeme jí jen to nejlepší a doufáme, že bude mít mnoho tak spokojených párů, jako jsme my."

Flore a Vít

Markéta and Richard

Svatba v hotelu Augustine v Praze

"Eva z Butterfly Weddings je skvělá koordinátorka a jsme moc rádi, že jsme si pro koordinaci svého svatebního dne najali právě ji. Byla profesionální, nápomocná a efektivní a udělala náš svatební den podstatně jednodušší. Moc si vážíme toho, kolik toho pro nás udělala a že s námi ve svatební den zůstala mnohem déle, než jsme čekali - je jasné jak moc ji její práce baví a jak moc jí záleží na jejích klientech. Bez jakýchkoliv pochybností 100% doporučujeme Butterfly Weddings, aby vám pomohli i s vaší svatbou."

 
Markéta and Richard