Butterfly Weddings - Svatební koordinátorka Praha

Svatební koordinátorka Praha

Svatební koordinátorka Praha

Svatební agentura Praha

Svatební agentura Praha

Svatební koordinátorka Praha a okolí

Svatební koordinátorka Praha a okolí

Organizace svatby na klíč Praha

Organizace svatby na klíč Praha

Nadšení

Svojí práci milujeme, což považujeme za klíč k organizaci senzační svatby.

Transparentnost

Fair play přístup a transparentnost. S námi se nesetkáte s žádnými dodatečnými nebo skrytými poplatky.

Profesionální služby

Svým klientům vždy poskytujeme na míru šité, osobní a profesionální služby.

S koordinací svateb k nezapomenutelným zážitkům

Butterfly Weddings je komorní svatební agentura se sídlem v Praze. Naším cílem je organizovat nezapomenutelné, stylové a překrásné svatby. Milujeme svojí práci a jsme pro ní nadšení. Ve svatebním odvětví máme přes 7 let zkušeností a jsme pyšní na to, že spolupracujeme s nejlepšími dodavateli v odvětví. Pro Vaši hostinu zajistíme různé druhy kuchyně, pro svatební obřad místo dle Vašich představ, nabídneme Vám dodavatele různých stylů a další služby. Zaměřujeme se jak na svatby české, tak zahraniční. O naší filozofii si můžete přečíst více zde.

Nejste si jisti, zda bychom pro vás byly ty pravé? Pak se můžete podívat na video a přečíst si hodnocení jedné z našich nevěst níže. Další hodnocení si můžete přečíst zde.

 

"Eva je úžasná, její styl práce je jedinečný a předčí všechna očekávání! Nejdříve jsem na internetu našla Butterfly Weddings a napsala jsem jim email a zprávu přes WhatsApp. Eva odpověděla na obojí okamžitě a napsala mi vše, co jsem potřebovala. Kdykoliv jsem potřebovala, byla k dispozici, a to i přes časový posun.

Všimla jsem si, že Eva píše na svém webu o fair play přístupu. Většina lidí to ani nezmiňuje, protože by to mělo být jasné, ale ve skutečnosti tomu častokrát není. Líbilo se mi, že o tom mluví na rovinu a díky tomu bylo vše transparentní hned od začátku. Její webové stránky byly vlastně jediné, kde jsme se o fair play příštupu během hledání svatebních dodavatelů, setkali.

Tak moc se mi líbilo, co Eva psala, co jsem se o ní a o Butterfly Weddings dočetla od předchozích nevěst a jak odpovídala na moje první zprávy, že jsem už žádným dalším svatebním agenturám ani nepsala, ačkoliv jsem přesně ten typ člověka, který si nejdříve udělá rozsáhlý průzkum trhu a až potom se rozhodne. Ale měla jsem pocit, že jsem našla tu pravou osobu hned napoprvé a ve dvou dnech jsme měli již podepsanou smlouvu."

Zobrazit celou referenci od Caroline a Alisona.

Nejnovější svatební blogové příspěvky

24 říjen 2022
MandariTato svatba byla úžasně multikulturní! Kromě toho, že nevěsta byla původem z Malajsie a ženich z Alžíru, mnoho svatebních hostů na jejich svatbu přicestovalo z různých koutů světa. Prahu si pro svou svatbu vybrali proto, že zde aktuálně žijí a...
27 září 2022
Tato svatba se konala v prostředí elegantního golfu, proto jsme výzdobu zkombinovali v barvách zelené, bílé a zlaté, což se k tomuto místu krásně hodilo. Tentokrát jsme svatební obřad umístili na nedaleký green, ze kterého je krásný výhled na městys ...
29 srpen 2022
Tuto svatbu jsme začali plánovat na konci léta 2019 s původním termínem v květnu 2020. Bohužel těsně před svatbou vypukla světová pandemie covidu, takže jsme ji museli celou přesunout na další rok, protože v té době nebylo pro cizince ani možné do Če...