Butterfly Weddings - Svatební koordinátorka Praha

Svatební koordinátorka Praha

Svatební koordinátorka Praha

Svatební agentura Praha

Svatební agentura Praha

Svatební koordinátorka Praha a okolí

Svatební koordinátorka Praha a okolí

Organizace svatby na klíč Praha

Organizace svatby na klíč Praha

Nadšení

Svojí práci milujeme, což považujeme za klíč k organizaci senzační svatby.

Transparentnost

Fair play přístup a transparentnost. S námi se nesetkáte s žádnými dodatečnými nebo skrytými poplatky.

Profesionální služby

Svým klientům vždy poskytujeme na míru šité, osobní a profesionální služby.

S koordinací svateb k nezapomenutelným zážitkům

Butterfly Weddings je komorní svatební agentura se sídlem v Praze. Naším cílem je organizovat nezapomenutelné, stylové a překrásné svatby. Milujeme svojí práci a jsme pro ní nadšení. Ve svatebním odvětví máme přes 7 let zkušeností a jsme pyšní na to, že spolupracujeme s nejlepšími dodavateli v odvětví. Pro Vaši hostinu zajistíme různé druhy kuchyně, pro svatební obřad místo dle Vašich představ, nabídneme Vám dodavatele různých stylů a další služby. Zaměřujeme se jak na svatby české, tak zahraniční. O naší filozofii si můžete přečíst více zde.

Nejste si jisti, zda bychom pro vás byly ty pravé? Pak se můžete podívat na video a přečíst si hodnocení jedné z našich nevěst níže. Další hodnocení si můžete přečíst zde.

 

"Eva je úžasná, její styl práce je jedinečný a předčí všechna očekávání! Nejdříve jsem na internetu našla Butterfly Weddings a napsala jsem jim email a zprávu přes WhatsApp. Eva odpověděla na obojí okamžitě a napsala mi vše, co jsem potřebovala. Kdykoliv jsem potřebovala, byla k dispozici, a to i přes časový posun.

Všimla jsem si, že Eva píše na svém webu o fair play přístupu. Většina lidí to ani nezmiňuje, protože by to mělo být jasné, ale ve skutečnosti tomu častokrát není. Líbilo se mi, že o tom mluví na rovinu a díky tomu bylo vše transparentní hned od začátku. Její webové stránky byly vlastně jediné, kde jsme se o fair play příštupu během hledání svatebních dodavatelů, setkali.

Tak moc se mi líbilo, co Eva psala, co jsem se o ní a o Butterfly Weddings dočetla od předchozích nevěst a jak odpovídala na moje první zprávy, že jsem už žádným dalším svatebním agenturám ani nepsala, ačkoliv jsem přesně ten typ člověka, který si nejdříve udělá rozsáhlý průzkum trhu a až potom se rozhodne. Ale měla jsem pocit, že jsem našla tu pravou osobu hned napoprvé a ve dvou dnech jsme měli již podepsanou smlouvu."

Zobrazit celou referenci od Caroline a Alisona.

Nejnovější svatební blogové příspěvky

15 prosinec 2021
Svatba Emmeline a Filipa se konala v krásném prostředí architektonicky oceněného golfu a restaurace Panorama Golf Kácov. Ten se nachází asi hodinu od Prahy a okolí golfového hřiště je skutečně překrásné. Na této svatbě jsme měli hrozné štěstí s počas...
23 listopad 2021
Svatbu Emmy a Roba jsme začali plánovat zhruba rok dopředu a zadání bylo jasné - industriální svatba s důrazem na církevní katolický svatební obřad. Ze všech zajímavých industriálních míst v Praze si Emma s Robem pro svůj velký den nakonec vybrali At...
21 listopad 2019
Svatba Kristýnky a Andrease se konala na začátku září v krásném vinařství na Salabce v Praze. Obřad jsme měli naplánovaný venku u vinic s následnou hostinou uvnitř restaurace. Protože počet hostů byl poměrně velký a vyšplhal se téměř k 90, v případě ...