O svatební agentuře Butterfly Weddings

svatebni koordinator praha

O svatební agentuře

Butterfly Weddings je komorní svatební agentura se sídlem v Praze. Naším cílem je organizovat nezapomenutelné, stylové a překrásné svatby. Milujeme svojí práci a jsme pro ní nadšení. Ve svatebním odvětví máme přes 7 let zkušeností a jsme pyšní na to, že spolupracujeme s nejlepšími dodavateli v odvětví. Pro Vaši hostinu zajistíme různé druhy kuchyně, pro svatební obřad místo dle Vašich představ, nabídneme Vám dodavatele různých stylů a další služby. Zaměřujeme se jak na svatby české, tak zahraniční. O naší filozofii si můžete přečíst více zde.

Naší misí je být pro Vás partnerem, se kterým budete moci sdílet Vaše nadšení, váseň i nápady. Někdo, kdo dokáže zrealizovat Vaše přání i ty nejmenší detaily. Zároveň chceme být profesionálem s prvotřídním servisem, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout. Každá svatba je speciální a jedinečná, stejně tak jako jsou naši klienti a naším cílem je zorganizovat svatbu, o které vždy snili, respektive ještě lepší.

Jedním ze základních pilířů naší filozofie je transparentnost a fair play. Chceme být pro naše klienty férovým partnerem, kterému mohou věřit a na kterého se mohou vždy spolehnout. Proto od nás vždy obdržíte a uvidíte všechny originální faktury od všech dodavatelů.

Na závěr Vás možná zajímá proč se jmenujeme právě Butterfly Weddings. Motýli (anglicky butterfly) mají v různých kulturách napříč světem různé významy. Ten, který podnítil náš název, je z východní Asie, kde motýli znamenají manželské štěstí a radost.

Eva

Eva je zakladatelkou svatební agentury Butterfly Weddings, která vznikla před 6ti lety kombinací jejích zkušeností ve svatebním odvětví, plánování společenských událostí a ve financích. Má vášeň pro organizování, neuniknou jí ani ty nejmenší detaily a dává pozor, aby spolu vše hezky ladilo. Vystudovala obor Finance a během svých studií strávila několik měsíců v Holandsku a Paříži. Ráda poznává lidi z celého světa, jejich kultury a tradice. Miluje cestování, jídlo, překvapení, ráda sportuje, řídí a dá si dobrou kávu.svatebni koordinatorka

Kristýna

Kristýna pracovala 6 let v 5* hotelu Imperial v Karlových Varech, kde měla jako event managerka na starosti různé společenské akce včetně organizace svateb a svatebního veletrhu. Svatby se jí nakonec zalíbily natolik, že se začala věnovat pouze jim. Svoje zkušenosti spojuje s profesionalitou, vášní a smyslem pro detail. Kromě toho ráda navštěvuje svatební veletrhy v ČR i v zahraničí a sleduje nejnovější svatební trendy. Miluje svojí rodinu včetně malého syna, zvířata a cestování.

svatebni koordinatorka kristyna