Blog

Přečtěte si naše blogové příspěvky, kde nalezenete více informací o našich svatbách, ale i zajímavé svatební tipy.

Alžírsko – Malajsijská svatba v hotelu Mandarin Oriental

MandariTato svatba byla úžasně multikulturní! Kromě toho, že nevěsta byla původem z Malajsie a ženich z Alžíru, mnoho svatebních hostů na jejich svatbu přicestovalo z různých koutů světa. Prahu si pro svou svatbu vybrali proto, že zde aktuálně žijí a také proto, že částženichovy rodiny pochází také z Česka. Každopádně to, že na jejich svatbě bylo tolik různých kultur vedlo k tomu, že jsme mohli uspořádat různé svatební tradice, což bylo neskutečně zajímavé.

Nejdříve jsme měli klasický západo-evropský svatební obřad, kdy si ženich a nevěsta berou jeden druhého za svojí manželku/manžela. Následně jsme ale zakomponovali i asijské svatební tradice – konkrétně čínský čajový obřad. Nevěsta s ženichem se šli převléct do jiného oblečení a následně nabízeli každému členovi své rodiny šálek čaje. Ti je na oplátku obdarovávali různými svatebními dary.

Abychom začlenili i tradice z ženichovy strany, následoval ještě henna svatební obřad, se kterým nám pomohla ženichova maminka. Hostům vysvětlila všechny detaily a co vše znamená a následně, kdo z hostů chtěl, si mohl nechat namalovat hennu.

Po všech těchto obřadech se již všichni těšili na vyhlášenou gastronomii hotelu Mandarin Oriental a servírovaná večeře mohla začít. Její atmosféru zkrášlovala hudba kvarteta a jakmile všichni dovečeřeli a poslechli jsme si pár dojemných proslovů, nezapomenutelná party mohla začít.

Svatební místo: Mandarin Oriental Prague
Fotograf: Radek Čepelák
Kameraman: Jakub Nováček

0
×
Sledujte náš blog

Líbí se Vám naše svatby? Přihlašte se k odběru a neunikne Vám žádný nový příspěvek.

Svatba na Golfu v Kácově