Blog

Přečtěte si naše blogové příspěvky, kde nalezenete více informací o našich svatbách, ale i zajímavé svatební tipy.

Podzimní svatba na Chateau Mcely

Svatba Caroline a Alissona byla na začátku podzimu. Hlavní důvod, proč chtěli mít svatbu na podzim bylo, že pochází z Brazílie, kde podzim ani všechny jeho barvy nikdy nejsou a chtěli pro svojí svatbu něco speciálního. Byla to menší katolická svatba, která se konala v místním kostelíku ve vesnici Mcely. Kostel byl překrásně nazdoben: spousta svíček s bílo – růžovo – fialovými květinami.

I když bylo ten den celkem chladno, příroda kolem měla úžasné barvy, přesně takové, které si představovali. Po obřadu byla koktejl hour v zimní zahradě Chateau Mcely, zatímco novomanželé se šli fotit. Později jsme se přesunuli na svatební večeři, která se konala ve Zlatém salonku Chateau Mcely, který skvěle pasoval pro velikost jejich svatby. Během večeře hrálo kvarteto, neboť jak Caroline, tak Alisson mají moc rádi klasickou hudbu. Oba dva i jejich rodiny jsou moc milí, laskaví a úžasní lidé a jsem ráda, že jsme jim mohli pomoct zorganizovat jejich velký den tady u nás v ČR.

Svatební místo:  Chateau Mcely
Fotograf:            Petr Pělucha

 Svatební prstýnky svatba Chateua McelySvatební květinová výzdoba růžová fialová chateau mcelySvatební hostina chateau McelySvatba v kostele McelySvatební líčení chateau mcelySvatební přípravy Chateau Mcelynevěsta s tatínkem Chateau McelyPodzimní svatba Chateau McelySvatba Chateau McelySvatba v kostele Chateau McelyCírkevní obřad McelyKatolický obřad McelyPodzimní svatba na Chateau McelyPodzimní svatba Chateau McelyPodzimní svatba Chateau McelyPodzimní svatba Chateau McelySvatební focení nevěsta Chateau McelySvatební tabule Chateau McelySvatební dekorace bílo růžová fialová Chateau McelySvatební hostina Chateau McelySvatební večeře přípitek Chateau McelySvatební proslov svatba Chateau McelyPrvní tanec svatba Chateau McelySvatební dort Chateau Mcely

0
×
Sledujte náš blog

Líbí se Vám naše svatby? Přihlašte se k odběru a neunikne Vám žádný nový příspěvek.

Krásná podzimní svatba v Clam Gallas Paláci s host...
Svatba v katedrále Sv. Víta na Pražském hradě s ná...