Blog

Přečtěte si naše blogové příspěvky, kde nalezenete více informací o našich svatbách, ale i zajímavé svatební tipy.

Svatba v krásné zahradě hotelu Grand Mark v Praze

Svatba Tiffany a Anatoliiho byla uprostřed června v krásném hotelu Grand Mark v Praze. Ačkoliv oba pocházejí z různých částí země a společně žijí v Německu, vybrali si pro svojí svatbu Prahu, protože se do ní při její návštěvě prostě zamilovali. S plánováním jejich svatby jsme začali minulý podzim a po výběru vhodných míst, která by splňovala jejich požadavky na velikost, vnitřní a venkovní možnosti, kvalitu jídla i rozpočet, se rozhodli právě pro hotel Grand Mark. Jedním z hlavních důvodů, proč si ho pro svojí svatbu vybrali, byla překrásná zahrada ve vnitrobloku, kterou hotel disponuje a která je perfektní pro venkovní svatební obřady.

Časový harmonogram této svatby byl trochu netradiční, protože svatební obřad se konal v 17hod, ale byl to vynikající nápad. V samotný svatební den bylo totiž hrozné vedro a pokud by byl obřad dříve, všichni bychom se pekli na přímé sluníčku. Takto už byl obřad ve stínu, a to bylo mnohem příjemnější.

Svatební obřad doprovázelo kvarteto a byl před krásně nazdobenou fontánou. Zatímco se šli nevěsta s ženichem společně fotit, hosté měli cocktail hour v zahradě. Jakmile se vrátili, přivítal je hotel s tradicí rozbití talíře. Poté jsme se přesunuli dovnitř na hostinu a následná party se konala v hotelovém baru. Jsem ráda, že jsem mohla Tiffany a Anatoliimu s organizací jejich svatby pomoci, protože nejen, že oni dva jsou moc milí a přátelští, ale i jejich hosté byli strašně moc fajn, a to na každé svatbě vytvoří tu nejlepší atmosféru.

Fotograf: Radek Čepelák
Místo: Grand Mark hotel

přípravy nevěsty v hotelu Grand Mark Prahapřípravy ženicha hotel Grand Mark Prahasvatební obřad v zahradě v Praze hotel Grand Marksvatební výzdoba místo pro svatbu zahrada Prahasvatební výzdoba, květinová dekorace, svatební koordinátorka Prahasvatební výzdoba, svatební agentura Prahaletní svatební obřad v zahradě Prahahudba ke svatebnímu obřadu kvarteto Prahasvatební obřad v Praze, koordinace svatby, svatební agenturakrásné místo na svatební obřad v Praze, hotel Grand Mark, svatební koordnicesvatební fotografie, svatební obřad, ženich a nevěstasvatba, tmavě modrá svatba, nevěsta a družičky, modré šaty družičkysvatební fotky z Prahy, svatební koordinátorkasvatební fotografie z Prahy, svatba v Praze v létěsvatební fotografie něvěsta s ženichem, svatební fotky z centra Prahysvatební hostina v hotelu Grand Mark Prahasvatební hostina, originální svatební výslužky - perníková srdíčkasvatební výzdoba svatební hostiny, svatební koordinátorkasvatební dort, krájení svatebního dortu, bílý krémový svatební dortházení svatební kyticeprvní tanec, svatební agentura Praha

 

0
×
Sledujte náš blog

Líbí se Vám naše svatby? Přihlašte se k odběru a neunikne Vám žádný nový příspěvek.

Květinová svatba ve vinařství Salabka v Praze
Svatba v hotelu Mandarin Oriental v Praze