Blog

Přečtěte si naše blogové příspěvky, kde nalezenete více informací o našich svatbách, ale i zajímavé svatební tipy.

Svatba v hotelu Mandarin Oriental v Praze

Svatba Toko a Chrise se konala uprostřed léta v úžasném hotelu Mandarin Oriental. Nevěsta Toko pochází z Japonska a ženich Chris je původem z Anglie, oba žijí v New Yorku, tudíž nebylo divu, že na svatbě byli hosté takřka z celého světa. To byl také jeden z důvodů, proč se Toko s Chrisem rozhodli uspořádat svojí svatbu v Praze – protože je v podstatě na půli cesty pro všechny. Jejich svatba byla malá a pouze pro zhruba 20 hostů.

Oba si moc přáli mít svatební obřad venku v zahradě hotelu Mandarin Oriental, ale bohužel 10 minut před plánovaných začátkem svatebního obřadu začalo pršet. Nakonec se nám ale podařilo harmonogram přeorganizovat a vše zařídit a svatební obřad venku nakonec mohl být, z čehož měli Toko s Chrisem ohromnou radost. Zatímco hosté měli v zahradě ještě cocktail hour, novomanželé se šli fotit do Vrtbovské zahrady. Když se vrátili zpět, zahájili jsme svatební hostinu českou tradicí rozbití talíře. Následovala večeře během které jsme připravili ještě další hry: svatební kvíz a vzkazy do časové kapsle. Večer skončil skvělou party s DJ, který roztančil nejmenší i nejstarší hosty.

Svatební místo:  Hotel Mandarin Oriental v Praze
Fotograf:            Radek Čepelák

přípravy ženicha svatba v hotelu Mandarin Oriental v Prazenevěsta svatba v hotelu Mandarin Oriental v Prazesvatební kytice bílo růžová svatba v hotelu Mandarin Oriental v Prazesvatební obřad v zahradě hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební výzdoba hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební agentura Praha svatba v hotelu Mandarin Oriental v Prazesvatební obřad hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební obřad hotel Mandarin Oriental létosvatební agentura koordinátorka Praha svatební konfetisvatební focení svatba v hotelu Mandarin Oriental v Prazeženich a nevěsta svatba v Praze focení ve Vrtbovské zahraděsvatební focení Vrtbovská zahradasvatební agentura koordinátorka Prahasvatební fotografování Prahasvatební focení letní svatba v Prazesvatba hotel Mandarin Oriental Vrtbovská zahradasvatební fotky z Vrtbovské zahradysvatební koordinátorka Prahasvatební focení v Praze svatební fotografie z Prahysvatba v Praze fotografie Karlův mostzahraniční svatba v Praze fotky z centra Prahyletní svatba v Praze párové foceníletní zahraniční svatba v Prazesvatební fotky z Prahysvatební výzdoba květiny bílo růžové svatba hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební hostina hotel Mandarin Orientalsvatební hostina v hotelu Mandarin Oriental v Prazesvatební hostina v hotelu Mandarin Oriental v Prazesvatební hostina hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební agentura Praha svatební koordinátor svatba hotel Mandarin Oriental svatební tradice rozbití talíře svatba hotel Mandarin Oriental Prahasvatební hostina hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební večeře hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební hry svatební kvíz hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební party hotel Mandarin Oriental v Prazesvatební dort svatba hotel Mandarin Oriental Praha

0
×
Sledujte náš blog

Líbí se Vám naše svatby? Přihlašte se k odběru a neunikne Vám žádný nový příspěvek.

Svatba v krásné zahradě hotelu Grand Mark v Praze
Letní indická svatba v Praze